O nas

Historia pewnej znajomości ….

 

LaGalerie.pl to najbardziej paryski z polskich sklepów internetowych. Znajdziecie w nim biżuterię, dekoracje i ilustracje stworzone przez designerów z Paryża i innych zakątków Europy. Starannie wyselekcjonowane kreacje są w dużej mierze ręczną produkcją. Skomponowane ze szlachetnych i naturalnych materiałów jak mosiądz, złoto, skóra czy porcelana, sprostają oczekiwaniom klientów, którzy cenią oryginalność, design i unikatowe wykonanie.

Ale też, a może przede wszystkim, LaGalerie.pl to historia pewnej znajomości. Kaśka i Jean Marc poznają się w Paryżu, gdzie Jean Marc prowadzi galerię fotograficzną. Kiedy zapada decyzja o przeprowadzce do Warszawy, Jean Marc postanawia odtworzyć paryską atmosferę designerkich butików …i tak zaczyna się ich przygoda z nową galerią – LaGalerie.pl.

Jeśli szukasz oryginalnych przedmiotów lub prezentów dla siebie lub swoich bliskich, jeśli doceniasz nowoczesny design – LaGalerie.pl jest idealnym miejscem dla Ciebie.

OUR TEAM

THE RIGHT PEOPLE

Kaśka

Jean Marc

Karolina

OUR SERVICES

You don’t know what to offer to  your best friend, lover, parents, or maybe yourself ? Welcome to La Galerie  – the perfect place for a good product.  We provide jewels, post-cards, posters, photography, vintage furnitures, interior design. Anything to make you happy and joyfull !